Pomôžte nám a prispejte na prevádzku webu.

fans

Výzva na finančnú pomoc prevádzky webu

Priatelia, kamaráti, fanúšikovia LFC.

Po roku sa na Vás znova obraciame s prosbou o pomoc pri financovaní nákladov na chod tohto webu. Túto výzvu sme Vám už adresovali aj v rokoch 20122013 a 2015 a mala veľmi pozitívny ohlas.

Návštevnosť tohto webu sa stále drží na veľmi vysokej úrovni a to je naša najväčšia odmena. Veď čo je najväčšou odmenou pre redaktora, ktorý robí svoju prácu úplne zadarmo? To, že sa pod jeho článkom živo diskutuje, že sem tam niekto v článku vysloví na jeho adresu pochvalné slová. Sme radi, že ľudia, ktorí píšu pre tento web si vedia nájsť na to čas aj v tejto hektickej dobe. Máme tu pár redaktorov, ktorí tomuto webu obetovali už nemálo rokov (Milan Zuzík, Ondra, Mates, Ivo Sobotka, Štěpis). Každý rok sa však objavia aj ďalší, ktorí svojimi článkami prispejú k aktuálnosti webu. Predminulý rok to bol kani, ktorý sa stará aj o svoju FB stránku a minulý rok zase Martin Konvičný. Všetkým patrí naše veľké poďakovanie a veríme, že sa s ich výtvormi budeme stretávať na týchto stránkach aj naďalej. Samozrejme v neposlednom rade ste vítaní všetci, ktorí si raz za čas nájdete chvíľku času a pošlete nám svoj preklad či blog.

Vysoká návštevnosť však spôsobuje aj vysoké technické nároky na chod webu. Tí čo sem chodia už niekoľko rokov si pamätajú, že v extrémne vypätých obdobiach (prestupové okná, derby s Evertonom čo ManUtd) bol nápor na server tak obrovský, že často nevydržal a spadol , čo spôsobilo nedostupnosť stránok. Situáciu sme riešili tak, že sme si prenajali virtuálny server, ale ani ten nestačil a museli sme zvoliť hosting s prenájmom serveru na ktorom by išiel iba náš web. To stálo hodne peňazí (cca 1200.- Eur ročne), ale výsledkom bolo, že web je konečne stabilný.

V roku 2012 a 2013 mala naša výzva veľký ohlas a podarilo sa nám pokryť z Vašich príspevkov celú sumu. V roku 2014 sme hosting zaplatili zo svojich vlastných peňazí. Veľmi nám pomohol v tomto smere Divočák, ktorý prerobili celý systém webu na novú verziu, ktorá je menej náročná na hosting. Ďalším opatrením bolo, že diskusia, ktorá najviac zaťažovala server beží pod systémom Disqus, ktorý nám absolútne nezaťažuje systém. Všetky tieto technické zmeny nám umožnili vyjednať skoro 40% zľavu na hostingu. Náklady nám klesli na cca 700.- eur ročne. V minulom roku 2015 ste znova ohodnotili našu prácu a podarilo sa Vám opäť pokryť Vašimi príspevkami náklady na hosting, prenájom domén a zvyšné peniaze sme použili na rôzne súťaže na webe alebo na našej FB stránke.

Boli by sme veľmi radi a bolo by to svojím spôsobom aj ocenením našej práce ak by ste nám pomohli a j tento rok a prispeli nejakou malou čiastkou na náklady, ktoré máme s prevádzkou tohto webu. Poteší nás každý príspevok.

Príspevky môžte posielať na tieto čísla účtov

2100200156 / 2010 FIO CZ  pre platby v CZK      IBAN   CZ75 2010 0000 0021 0020 0156

520700-4200070773 / 8360 mBank  pre platby v EUR      IBAN   SK92 8360 5207 0042 0007 0773

Prípevky je možné zasielať aj cez PayPal 

 

Všetkých darcov zverejníme v zozname darcov na webe! Ak si niekto neželá byť zverejnený v zozname darcov napíšte to do poznámky pri zasielaní platby.

Ďakujeme!!!

 

Doteraz vyzbierané z vašich príspevkov 1 113.- Eur (30 800.- Kč) 

Ivaniš Rostislav Čečelická Dana Štefan Blážo
Michal Vala Jan Koucký Juraj Plecho
Dávid Plaček Pavel Novák Ondrej Mizanin
Ing Alfréd Herzog Tomáš Kubíček Šaňo Kiselák
Petr Nedbal Vojtěch Macháček Allan Ruttkay
Dávid Hricív Patrik Baratka Filip Baďura
Pavel Boček Martin Kovarovič Mišo Šimonovič
Anonymný darca Anonymný darca Peter Gállik
Jakub Jiříček Peter Vruzek Dušan Petrisko - cyro
Martina Grošupová Vladimír Běhavý Miro Habovčík
Vojtěch Macháček Ján Druska Janko Hlavačka
Patterman Lubomír Vladimír Lukáč  Milan Zálešák
Tibor Varga Miloslav Helík Anonymný darca 
 Anonymný darca  Matej Knapčok  Jára Zbořil
Pavel Fantyš   Aleš Lorenc Marek Sněhota 
Jaroslav Mackovík  Michal Růžička Michael Růžička
Eduard Kyselica Ľubomír Leško Matúš Užák
Peter Grebáč Marián Krupík Martin Palatka 
Josef Vaněk Václav Srba  Jozef Piroško 
CZ-SK fanklub LFC Martin Sedlák  Míla Fait 
Derby    

 

 

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1