1. Zimný zraz fanúšikov LFC v Bratislave - aktuality

fans3

Prinášame aktuality k zimnému zrazu fanúšikov LFC

Prvý oficiálny zimný zraz fanúšikov LFC sa blíži a v tomto článku prinášame posledné info. Veľké info o zraze si môžte prečítať v tomto článku. Doteraz máme záväzne prihlásených 9 tímov + ďalších 20 ľudí, ktorí prídu bez svojho tímu a budú zaradený do mix tímov (budú zrejme 2 mix tímy) Spolu je zatiaľ záväzne prihlásených okolo 100 ľudí.  Oficiálnym organizátorom zrazu je oficiálny Československý fanklub LFC, ktorý venuje do súťaží hodnotné trofeje.

 

Nezabudnite, že uzávierka prihlášok na zraz je sobota 28.2.2015 do 24.00 hod !!!

 

Po tomto termíne nebudeme akceptovať už žiadne prihlášky jednotlivcov na samotný zraz a tímov na futbalový turnaj, pretože kapacita haly, kapacita kotla na guláš, nápojov a v neposlednom rade kapacita miestnosti na afterpárty U Deda nie je nafukovacia. Takže prosím všetkých, ktorí sa ešte neprihlásili a chcú prísť nech sa prihlásia podľa pokynov v článku o zraze. Zoznam doteraz prihlásených nájdete na konci článku. 

 

Info k futbalovému turnaju

Turnaj sa začne o 9.30. Registrácia mužstiev, ktoré sa chcú zúčastniť turnaja je o 9.00 hod priamo v Športovej hale. Bude sa hrať v dvoch skupinách po 6 mužstiev (zatiaľ takýmto systémom, ak sa prihlási do soboty ešte viac mužstiev tak systém optimálne zmeníme). Po zápasoch v skupinách prvý štyria z každej skupiny postúpia do play off a bude sa hrať k.o. systémom krížovým spôsobom. Posledné dva tímy z každej skupiny si to rozdajú rovnako play off systémom o cenu útechy.

Počet hráčov na hracej ploche je jeden brankár a štyria hráči. Počet náhradníkov je prakticky neobmedzený. Platí jedno zásadne pravidlo. Tímy si medzi sebou hráčov kvôli regulárnosti súťaže nemôžu požičiavať ! Prosíme každý tím nech si donesie rovnaké dresy, alebo rozlišovačky.

 

Info k súťaži presnosti streľby

Súťaž sa odohrá po zápasoch v základných skupinách. Bude sa strieľať vyraďovacím spôsobom na bránku, ktorá bude mať niektorú časť zakrytú. Po každom odstrieľanom kole sa náročnosť zvýši až kým nezostane víťaz. Do súťaže sa môžte prihlásiť na mieste.

 

Turnaj v počítačovej hre FIFA

Odohrá sa počas futbalového turnaja. Registrácia účastníkov do 9.00 hod v Športovej hale. Systém sa dohodne podľa počtu prihlásených.

 

Poturnajové posedenie u Deda

U Deda máme rezervovanú miestnosť s 2 televízormi pre cca 70 ľudí. Je možnosť ešte priobjednať jednu menšiu miestnosť. Náš zápas so Swansea žiaľ presunuli na pondelok večer a tak budeme iba vykecávať a pozerať nejaký iný zápas Premier league (v tom čase sa hraje 6 zápasov) Ďôležité info. U Deda si každý platí útratu sám. Vedenie hospody nám ponúklo, že si môžme dopredu objednať 3-4 druhy jedál dopredu za zľavnenú cenu a oni nám to pripravia tak aby sme na jedlo nemuseli čakať. Viete si predstaviť, že keď sa tam dovalí 100 ľudí a naraz si objedná tak čakacia doba na jedlo bude veľmi dlhá. Ak máte o niečo podobné záujem napíšte mi do emailu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

To je zatiaľ všetko. Prípravný výbor zrazu Yano, Marek a Braňo sa na Vás tešia :)

 

Zoznam prihlásených tímov

 

 1. LFC Šaľa (Peter Bleho, Gabo Vrba, Denis Hamar, Patrik Turoci, Tomáš Kuman, Michal Srňan, Jakub Takáč, Majo Jurík)
 2. Red Police Peter Jakubčo, Dominik Novotný, Ján Kupa, Matej Záň, Jakub Šagát, Martin Ftáček, Peter Klimčo)
 3. FC Malacky Int. (Daniel Greif, Patrik Tornóczi, Branislav Tomša, Ivan Červienka, Miroslav Vaniš, Andrej Pavlíček, Oto Kožuch)
 4. Reds PN (Timo Keher + 7 hráčov)
 5. Poldeci  (Mišo Šimonovič, Peter Gašinec, Martin Levčík, Jan Bohdal, Tomáš Kašpárek, Peter Viselka, Martin Viselka, Robert Viselka, Ján Šimonovič)
 6. Pistoleros Pressburg (Štefan Ďurajka, Michal Ďurajka, Jaro Zelenka, Tomáš Lebwolfh, Lukáš Jurkovič, Matej Hanúsek)
 7. Estudiantes (Tomáš Németh, Tomáš Runa, Ján Bočkaj, Martin Zajíc, Jaroslav Farkaš, Matúš Bursa, Lukáš Kováč)
 8. Trnava Team (Jaroslav Šlahor, Rišo Bálint, Andrej Ozogán, Samo Valuš, Dominik Chňapek, Dominika Siváková, Rudo Zálešák, Matej Vatra, Lukáš Šimkovič)
 9. Liverpoolsky.net ( Marek "Pepe" Gergel, Yano "Yankoyan" Hlavačka, Ivo "Downing" Sobotka, Mile Boček, Braňo Balasko, Rosťa "Divočák" Bernát, Martin "Živis" Života, Milan Zuzík)
 10. Pozor Kušeme! (Martin Hamara, Matej Knapčok, Michal Hlavačka, Dávid Hadbavný, Tomáš Procházka, Ján Hlavačka ml., Martin Procházka)
 11. Trosky (Igor Vereš, Peter Vereš, Jakub Chabada, Michal Grodovský, Marián Válek, Pavol Peller, Tomáš Gerhát, Jozef Novák)
 12. Seneckí ( Tomáš Gábriš, Peter Gábriš, Ján Šidlík, Marián Kočišek, Tibor Morár, Michal Bakuš, Andrej Bakuš, Juraj Feasanek, Roman Brezovský)
 13. Kenny Dalglish team (tím poskladáme z individuálne prihlásených fanúšikov)
 14. Bill Shankly team (tím poskladáme z individuálne prihlásených fanúšikov)

 

Zoznam individuálne prihlásených ľudí (niektorí z nich sa zúčastnia turnaja v mix tímoch)

 1. Števo Rimaj + dvaja
 2. David Durmik (mix tím + FIFA)
 3. Jano Poluch    (mix tím alebo posilní Liverpoolsky.net :)
 4. Radovan Svetkovský (mix tím)
 5. Marián Rigo, Jakub Podkovčík, Matej Vršo (mix tím)
 6. David Bolcár (mix tím)
 7. Tomáš Majcin (mix tím)
 8. Juraj Timko (mix tím)
 9. Juraj Knapek (mix tím)
 10. Michal Badura (mix tím)
 11. Ondřej Stolar
 12. Boris Karell
 13. Robo Holub
 14. Aleš Hrdinka (mix tím)
 15. Miško Mitošinka
 16. Adrián Takáč (mix tím)
 17. Lukáš Mihálik
 18. Peter Steinecker (mix tím)
 19. Vlasto Majtán
 20. Marek Miklaš (mix tím)
 21. Marek Trepáč (mix tím)
 22. Martin Heczko (mix tím)
 23. Braňo Samek (mix tím)
 24. Robo Bača (mix tím)
 25. Martin Heczko (mix tím)
 26. Marcel Homola (mix tím)

 

Ak ste sa v zozname nenašli a posielali ste prihlášku tak ma kontaktujte znova. Mohlo sa stať, že mail skončil v spame. 

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1