Novým výkonným ředitelem se stane Moore

LFC logo na drese

Liverpool FC oznámil, že novým výkonným ředitelem se stane Peter Moore. Liverpoolský rodák se funkce ujme  ale až v červnu. Moore bude za vedení klubu odpovídat přímo vlastníkům klubu, skupině Fenway Sports Group. 

Jednašedasatiletý Angličan doposud pracoval ve vrcholným pozicích známého výrobce počítačových her Electronic Arts, kde za svých 10 let věrné služby zastával mimojiné pozici Chief operating officer (Pozn. vedoucí pracovník, který má na starosti každodenní chod společnosti.), či prezidenta divize EA Sports. Předtím Moore pracoval pro společnosti Microsoft, SEGA a Reebok. Nový výkonný ředitel LFC získal bakalářský titul na Keele University a magisterský dostudoval v USA na California State University.

peter-moore-a-580

Jmenováním Moorea do této pozice by měl být završen desetiměsiční proces, ve kterém probíhaly změny ve vrcholném managmentu Liverpoolu FC.

Zdroj: oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Arbeloa ukončil kariéru

Bývalý krajní obránce Liverpoolu Alvaro Arbeloa pověsil kopačky na hřebík. Poslední štací čtyřiatřicetiletého Španěla byl West Ham United.

LFC oznámilo přátelské zápasy

Liverpool oznámil, že se v rámci letní přípravy střetne s Tranmere (12.7.) a Wiganem (14.7.). Znám už je také první soupeř v rámci Audi Cupu, kdy se LFC střetne s domácím Bayernem (1.8.). O dalším protvníkovi se rozhodne na základě výsledku zápasu mezi Atleticem Madrid a Neapolí.

Zlatý Albion "20"

Anglický výběr do 20 let opanoval Mistrovství světa této věkové kategorie. V kádru Albionu zastupovali Liverpool Sheyi Ojo, Ovie Ejaria a nově příchozí Dominic Solanke, který byl zvolen nejlepším hráčem turnaje.

7 hráčů opouští LFC

Liverpool neprodloužil hned 7 hráčům smlouvy. S klubem se tak loučí Alex Manninger, Adam Phillips, Tom Brewitt, Jack Dunn, Madger Gomes, Kane Lewis a Jake Brimmer.

Dunn odchází do Tranmere

Jacku Dunnovi vypršela smlouva s Liverpoolem a nová mu nebyla nabídnuta. Mladík se rozhodl upsat se klubu z Tranmere, kde minulou sezónu hostoval.

web

sraz2017