Firmino není stále fit

 firmino8

Roberto Firmino začínal v zápase se Stoke pouze na lavičce, protože na něj dolehla únava z náročného kalendáře. I když Brazilec nakonec naskočil do druhého poločasu a postaral se o obrat v utkání, jeho problémy zřejmě i nadále pokračují. Dnes se ofenzivní záložník nezapojil do plného tréninku. Místo toho jen vyklusával s kondičním trenérem. Krátce na to vedl rozhovor s Jürgenem Kloppem a hlavním kondičním trenérem Andreasem Kornmayerem.

Na tréninku nebylo ani stopy po dvojici Lallana, Henderson. Klopp na předzápasové tiskovce řekl, že s nimi pro nadcházející duel nepočítá. Podle jeho slov by se měli hráči zapojit do tréninku do konce měsíce. Adam Lallana by tak mohl zasáhnout do utkání s Watfordem, které se odehraje 1. května. U Jordana Hendersona je situace složitější. Je velmi těžké odhadovat, kdy se jeho zdravotní stav zlepší.

Naopak ve velmi dobré naládě se zdál být Daniel Sturridge s Gini Wijnaldumem.

 

Emre Can trénoval bez větších problémů, zatímco Joel Matip si protahoval svá problémová záda spolu s Lucasem Leivou. Mladíci Ben Woodburn, Trent Alexandr-Arnold, Ryan Wilson a Marko Grujič byli součástí tréninkové skupiny okolo mládežnického brankáře Caoimhina Kellehera.
Tým odcestuje k utkání s West Bromem v neděli okolo oběda.
Zdroj: Liverpool ECHO

Bleskové zprávy

Grujič jede na ME "21"

Marko Grujič si zahraje na nadcházejícím ME do 21 let v Polsku. Srbsko ve skupině čekají výběry Španělska, Portugalska a Makedonie. I kvůli nominaci záložník neodletěl s prvním týmem do Sydney.

Wales i Albion povolal hráče LFC

Wales pro nachazející přátelské utkání nominoval Harryho Wilsona, Bena Woodburna a Dannyho Warda. Do výběru Albionu byli vybráni Nathaniel Clyne a Adam Lallana. Daniel Sturridge se srazu nezúčastní kvůli dřívějším zdravotním problémům.

Rohrbeck rozšíří Kloppův tým

Po té co loni odešel z realizačního týmu hlavní fyzioterapeut Chris Morgans, zaujal jeho míto kolega z Akademie Andy Reshaw. Nyní na tuto pozici přichází Christopher Rohrbeck, který předtím 14 let pracoval u týmu Mohuče. Jürgen Klopp tak pokračuje v přestavbě svého realizačního týmu, která začala už minulé léto.

Brewster na U17 stříbrný

Rhian Brewster si z Mistrovství Evropy do 17 let přivezl stříbrnou medaili, když odehrál celé finále proti Španělsku. Utkání dospělo až do penalt, kde právě Brewster neproměnil jednu z nich, po kterých se radovalo mužstvo z Pyrenejí.

Markovič se hlásil v Melwoodu

Lazar Markovič ukončil své hostování v Hullu o něco dříve kvůli zranění kotníku, které jej vyřadilo ze hry do konce sezóny. 

web