pivovar helf

Firmino není stále fit

 firmino8

Roberto Firmino začínal v zápase se Stoke pouze na lavičce, protože na něj dolehla únava z náročného kalendáře. I když Brazilec nakonec naskočil do druhého poločasu a postaral se o obrat v utkání, jeho problémy zřejmě i nadále pokračují. Dnes se ofenzivní záložník nezapojil do plného tréninku. Místo toho jen vyklusával s kondičním trenérem. Krátce na to vedl rozhovor s Jürgenem Kloppem a hlavním kondičním trenérem Andreasem Kornmayerem.

Na tréninku nebylo ani stopy po dvojici Lallana, Henderson. Klopp na předzápasové tiskovce řekl, že s nimi pro nadcházející duel nepočítá. Podle jeho slov by se měli hráči zapojit do tréninku do konce měsíce. Adam Lallana by tak mohl zasáhnout do utkání s Watfordem, které se odehraje 1. května. U Jordana Hendersona je situace složitější. Je velmi těžké odhadovat, kdy se jeho zdravotní stav zlepší.

Naopak ve velmi dobré naládě se zdál být Daniel Sturridge s Gini Wijnaldumem.

 

Emre Can trénoval bez větších problémů, zatímco Joel Matip si protahoval svá problémová záda spolu s Lucasem Leivou. Mladíci Ben Woodburn, Trent Alexandr-Arnold, Ryan Wilson a Marko Grujič byli součástí tréninkové skupiny okolo mládežnického brankáře Caoimhina Kellehera.
Tým odcestuje k utkání s West Bromem v neděli okolo oběda.
Zdroj: Liverpool ECHO

Bleskové zprávy

Can se vrátí v sobotu

Emre Can se vrátí v sobotu ze své dovolené po Konfederačním poháru. V ten samý den ho čekají testy. K týmu by se měl připojit v pondělí.

Fulton odchází do Hamiltonu

Ryan Fulton končí v LFC a přesouvá se do skotského Hamiltonu. Jednadvacetiletý brankář v minulých sezónach chodil především po hostováních v nižších anglických ligách.

Mané do Asie nepojede

Sadio Mané vynechá asijské turné v Honkongu. Místo toho zůstane v Melwoodu, kde se bude zotavovat ze zranění kolene.

Ejaria a Woodburn trénují s týmem

O den později se k mužstvu připojila dvojice Woodburn s Ejariou. Prvně jmenovaný si na konci loňské sezóny odbýval reprezentační povinnosti u velšského A-týmu, zatímco Angličan se zúčastnil Mistrovství světa do 20 let.

Mané se zapojí později

Sadio Mané stejně jako ostatní hráči přijel do Melwoodu ve středu, ale do týmové přípravy se zapojí až později. Hráč zatím podstupuje individuální trénink po zranění kolene. Senegalec zřejmě vynechá přátelská utkání s Tranmere a Wiganem.

web

sraz2017