Allen: O odchodu jsem se dozvěděl od kamaráda

Allen10

 

Joe Allen přiznal, že byl zklamán způsobem, kterým odešel z Liverpoolu poté, co se dozvěděl od kamaráda, že klub přijal nabídku 13M liber od Stoke.
 
Allen odešel k Potters po čtyřech letech strávených na Anfieldu v době, kdy předváděl nejlepší fotbal svoji kariéry na Euru ve Francii. Welšský záložník tvrdí, že k tomu, aby získal pravidelnou herní zátěž, potřeboval přestoupit, avšak komunikace s klubem nebyla dobrá. Pro Daily Telegraph řekl:
 
"Dostal jsem od kamaráda textovou zprávu, ve které mi gratuloval k přestupu v době, když jsem o tom ještě ani nevěděl. Nevědět o tom, jestli vás chce klub prodat nebo si nechat, je zklamáním. Dozvědět se o přestupu skrze média také není zcela správně, ale od té doby, co Liverpool přijal nabídku, věděl jsem, jaký se mnou měli záměr. Nebylo zde ani žádné pořádné rozloučení, ale stejně nejsem moc sentimentální člověk."
 
"Nyní to je už jedno, protože jsem tady (ve Stoke). Dostal jsem přestup, který jsem chtěl. Abych se stal pravidelným členem sestavy, v tom nebyla šance, protože když se podíváte na zálohu Liverpoolu, a možná taky na její věk, musel bych čekat na zranění nebo karetní tresty. Šťastný budu, až budu pravidelně nastupovat v základu. Je mi 26 let a následující 4-5 let bude těch nejlepších. Jsem zde šťastný, protože vidím, že klub má ambice se zlepšit."
 
Zdroj: liverpoolecho.co.uk

 

Bleskové zprávy

Mané opět skóroval

Sadio Mané na Africkém poháru národů skóroval i ve druhém zápase, tentokrát proti Zimbabwe. Senegal zvítězil 2:0 a s předstihem si zajistil postup do čtvrtfinále.

Tiago Ilori do Readingu

Ilori přestoupil do Readingu. Portugalec se během tří a půl let v Liverpoolu představil v soutěžních zápasech pouze třikrát. Během svého působení v Anglii odešel hned na tři hostování - Granada, Bordeaux a Aston Villa.

Mané pomohl Senegalu

V prvním zápase na Africkém poháru národů Senegal porazil Tunisko 2:0. Úvodní trefu zaznamenal z penalty Sadio Mané.

Maguire odchází do Fleetwoodu

Fleetwood Town FC dnes oznámil, že zkompletoval příchod levého obránce Joea Maguireho z Liverpoolu. Mladík debutoval v prvním týmu loni proti Exeteru, ale další šanci už nedostal a hrál především za tým U23.

Hart se vrací z hostování

Samu Hartovi bylo předčasně ukončeno hostování v klubu League One, Port Vale FC, a vrací se zpět do LFC. Dvacetiletý levý obránce, či záložník nastoupil celkem k 16 duelům, ve kterých si připsal po jednom gólu a asistenci.

bannerpohyblivylfc 1