Allen: O odchodu jsem se dozvěděl od kamaráda

Allen10

 

Joe Allen přiznal, že byl zklamán způsobem, kterým odešel z Liverpoolu poté, co se dozvěděl od kamaráda, že klub přijal nabídku 13M liber od Stoke.
 
Allen odešel k Potters po čtyřech letech strávených na Anfieldu v době, kdy předváděl nejlepší fotbal svoji kariéry na Euru ve Francii. Welšský záložník tvrdí, že k tomu, aby získal pravidelnou herní zátěž, potřeboval přestoupit, avšak komunikace s klubem nebyla dobrá. Pro Daily Telegraph řekl:
 
"Dostal jsem od kamaráda textovou zprávu, ve které mi gratuloval k přestupu v době, když jsem o tom ještě ani nevěděl. Nevědět o tom, jestli vás chce klub prodat nebo si nechat, je zklamáním. Dozvědět se o přestupu skrze média také není zcela správně, ale od té doby, co Liverpool přijal nabídku, věděl jsem, jaký se mnou měli záměr. Nebylo zde ani žádné pořádné rozloučení, ale stejně nejsem moc sentimentální člověk."
 
"Nyní to je už jedno, protože jsem tady (ve Stoke). Dostal jsem přestup, který jsem chtěl. Abych se stal pravidelným členem sestavy, v tom nebyla šance, protože když se podíváte na zálohu Liverpoolu, a možná taky na její věk, musel bych čekat na zranění nebo karetní tresty. Šťastný budu, až budu pravidelně nastupovat v základu. Je mi 26 let a následující 4-5 let bude těch nejlepších. Jsem zde šťastný, protože vidím, že klub má ambice se zlepšit."
 
Zdroj: liverpoolecho.co.uk

 

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1