LFC souhlasilo s částkou za Sinclaira

Sinclair

Reds přijali nabídku Watfordu v hodnotě 4 miliony liber za devatenáctiletého útočníka Jeroma Sinclaira.

Liverpool přijal nabídku Watfordu ve výši 4 milionů liber za Jeroma Sinclaira, který se zítra stane oficiálně hráčem Sršňů, po té co se zítra otevře přestupní okno. Celek z Merseyside již v lednu odmítl odstupné 1,5 milionů liber za mládežnického reprezentanta Albionu a očekávalo se, že výslednou částku bude potřeba určit za pomoci tribunálu, po té co se mladík rozhodl přesunout jinam.

V květnu obletěla svět instagramová fotografie zvěčňující podepsání smlouvy s Watfordem, kterou zveřejnila agentura zastupující hráče, Collosal Sports Management.

Sinclair přestup

Reds v dubnu přijali nabídku Bournemouthu zaručující navýšení rozpočtu o 4 miliony liber a případně se mohla částka ještě navýšit o bonusy, ale hráč nejevil zájem přesunout se do anglického přímořského letoviska. Nicméně i nadále pokračovaly jednání se zástupci Watfordu a nakonec se obě zaineteresované strany dohodly na podmínkách přestupu.

Sinclair se stal v roce 2012 nejmladším hráčem, který kdy nastoupil za Liverpool FC, když naskočil do zápasu ligového poháru proti West Bromwich Albionu ve věku 16 let a 6 dní. Za první tým celkově odehrál 5 utkání a vsítil jediný gól do sítě Exeteru City.

Nadějný útočník se stal již třetím liverpoolským mladíkem, který se rozhodl zkusit štěstí v novém celku. Nejdříve se Jordan Rossiter upsal staronovému účastníkovi nejvyšší skotské soutěže, Glasgow Rangers, a následně Joao Teixeira oznámil podpis s FC Porto. Očekává se, že podobný osud čeká i Sergiho Canose, o jehož služby se nejvážněji uchází Bristol City a Norwich.

Zdroj: Liverpool Echo

Bleskové zprávy

Mané opět skóroval

Sadio Mané na Africkém poháru národů skóroval i ve druhém zápase, tentokrát proti Zimbabwe. Senegal zvítězil 2:0 a s předstihem si zajistil postup do čtvrtfinále.

Tiago Ilori do Readingu

Ilori přestoupil do Readingu. Portugalec se během tří a půl let v Liverpoolu představil v soutěžních zápasech pouze třikrát. Během svého působení v Anglii odešel hned na tři hostování - Granada, Bordeaux a Aston Villa.

Mané pomohl Senegalu

V prvním zápase na Africkém poháru národů Senegal porazil Tunisko 2:0. Úvodní trefu zaznamenal z penalty Sadio Mané.

Maguire odchází do Fleetwoodu

Fleetwood Town FC dnes oznámil, že zkompletoval příchod levého obránce Joea Maguireho z Liverpoolu. Mladík debutoval v prvním týmu loni proti Exeteru, ale další šanci už nedostal a hrál především za tým U23.

Hart se vrací z hostování

Samu Hartovi bylo předčasně ukončeno hostování v klubu League One, Port Vale FC, a vrací se zpět do LFC. Dvacetiletý levý obránce, či záložník nastoupil celkem k 16 duelům, ve kterých si připsal po jednom gólu a asistenci.

bannerpohyblivylfc 1