LFC souhlasilo s částkou za Sinclaira

Sinclair

Reds přijali nabídku Watfordu v hodnotě 4 miliony liber za devatenáctiletého útočníka Jeroma Sinclaira.

Liverpool přijal nabídku Watfordu ve výši 4 milionů liber za Jeroma Sinclaira, který se zítra stane oficiálně hráčem Sršňů, po té co se zítra otevře přestupní okno. Celek z Merseyside již v lednu odmítl odstupné 1,5 milionů liber za mládežnického reprezentanta Albionu a očekávalo se, že výslednou částku bude potřeba určit za pomoci tribunálu, po té co se mladík rozhodl přesunout jinam.

V květnu obletěla svět instagramová fotografie zvěčňující podepsání smlouvy s Watfordem, kterou zveřejnila agentura zastupující hráče, Collosal Sports Management.

Sinclair přestup

Reds v dubnu přijali nabídku Bournemouthu zaručující navýšení rozpočtu o 4 miliony liber a případně se mohla částka ještě navýšit o bonusy, ale hráč nejevil zájem přesunout se do anglického přímořského letoviska. Nicméně i nadále pokračovaly jednání se zástupci Watfordu a nakonec se obě zaineteresované strany dohodly na podmínkách přestupu.

Sinclair se stal v roce 2012 nejmladším hráčem, který kdy nastoupil za Liverpool FC, když naskočil do zápasu ligového poháru proti West Bromwich Albionu ve věku 16 let a 6 dní. Za první tým celkově odehrál 5 utkání a vsítil jediný gól do sítě Exeteru City.

Nadějný útočník se stal již třetím liverpoolským mladíkem, který se rozhodl zkusit štěstí v novém celku. Nejdříve se Jordan Rossiter upsal staronovému účastníkovi nejvyšší skotské soutěže, Glasgow Rangers, a následně Joao Teixeira oznámil podpis s FC Porto. Očekává se, že podobný osud čeká i Sergiho Canose, o jehož služby se nejvážněji uchází Bristol City a Norwich.

Zdroj: Liverpool Echo

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1