Škrtel před podpisem ve Fenerbahce

skrtel22

Dlouholetý hráč Reds v nejbližší době zkompletuje svůj přestup do Turecka.

Jeden z nejdéle sloužících hráčů LFC, Martin Škrtel, přiletěl do Istanbulu, aby dokončil svůj přestup v hodnotě 5,5 milionů liber do Fenerbahce. Jednatřicetiletý kapitán Slovenska z nedávného Mistrovství Evropy by měl být v novém působišti oficiálně představen ve středu.

Škrtel za Liverpool FC nastupoval osm a půl sezóny od roku 2008, kdy opustil Zenit Petrohrad, ale Jürgen Klopp mu naznačil, že se z něj stal nadbytečný hráč.

Skrtel

“Jsem jim vděčný, že jsem sem mohl přijít. Abych byl upřímný, neočekával jsem tu novináře. Jsem šťastný, že zde můžu stát. Už se nemůžu dočkat zítřka.”, prozradil přítomným žurnalistům na letišti po svém příletu.

“Liverpool je obrovský klub, ale Fenerbahce je stabilní celek, který se zlepšuje. Fenerbahce je také obrovský a úžasný klub, proto jsem přijal nabídku. Přiletěl jsem dnes, abychom dokončili zbývající záležitosti. Doufám, že zítra vše zkompletizujeme a já budu moct být zachycen jako hráč Fenerbahce. Nicméně je tu stále jeden závěrečný krok a pak se teprve pustíme do interview.”

Martin Škrtel odehrál za Liverpool 318 utkání a vstřelil 18 branek.

You´ll never walk alone, Martin!

Zdroj: Liverpool Echo

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1