Canos přestoupil do Norwiche

Canos1

Liverpool FC může potvrdit, že se Sergi Canos přesouvá natrvalo do sestoupivšího týmu Premier League, Norwich City.

Devatenáctiletý ofenzivní hráč odchází na Carrow Road po třech letech strávených na Anfieldu, kam přišel z FC Barcelony v létě 2013.

Canos

Canos strávil loňskou sezónu na hostování v Brentfordu, ale stihl se ještě přesunout do Liverpoolu, aby za něj nastoupil jako náhradník ve druhém poločase v závěrečném utkání s WBA. Střetnutí skončilo remízou. U "Včel" v Championship zaznamanal během 39 zápasů 7 gólů a 5 asistencí.

Všichni v Liverpoolu FC přejí Sergimu vše nejlepší v jeho budoucí kariéře.

Zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1