Bogdan odchází na hostování do Wiganu

Bogdan3

Adam Bogdan se dnes připojil k celku Wiganu Athletics na sezonní hostování.

Osmadvacetiletý Maďar v minulém ročníku odchytal za LFC celkem 6 utkání, včetně dvou střetnutí v Premier League, po té co přišel před rokem jako volný hráč z Boltonu Wanderers, kde mu vypršela smlouva. 

Brankář stráví následující ročník 2016/2017 na DW Stadium pod vedením Garryho Caldwella, jehož svěřencům se podařilo v minulé sezóně vyhrát League One a po roční odmlce se opět fanouškům představí v Championship.

Bogdan

Manažer Caldwell neskrýval své nadšení ze získání Adama Bogdana. "Když jsme zjistili, že je Adam dostupný, byl to krok, který jsem chtěl uskutečnit. Má obrovské zkušenosti a pro Jussiho Jaaskelainena a Lee Nicholse bude velkou konkurencí, což potřebujete, abyste se jako klub hnuli kupředu. Evidentně už se s Jussim zná z dob působení v Boltonu. Zná zdejší oblast a tréninkové centrum je mu povědomé. Jsem si jistý, že bude skvělou posilou pro náš tým."

Zdroj: liverpoolfc.com, wiganathletics.co.uk

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1