Wigan AFC - Liverpool FC 0:2 (0:0)

fans2

V ďalšom prípravno zápase sme sa predstavili na ihrisku neďalekého Wiganu

 

sestavy

Wigan Athletic FC: 
Liverpool(4-2-3-1): Karius - Flanagan(46.min Wisdom) , Matip, Lovren(46.min Ilori) , Randall - Stewart(46.min Lucas) , Brannagan(46.min Alexander)  - Mané(46.min Markovič) , Ejaria(46.min Woodburn) , Coutinho(46.min Kent)  - Firmino(46.min Ings)  (manažér Jürgen Klopp)
 

zapasove info

Góly: 71.min Danny Ings, 74.min Woodburn

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: 

Počet diváků: 

MOTM: Ings, Kent, Coutinho

 

 

 

Bleskové zprávy

Lovren zůstal doma

Dejan Lovren neodcestoval s týmem ke krátkému soustředění ve španělském letovisku La Manga. Stoper zůstal v Melwoodu, kde bude i nadále pokračovat v léčbě zraněného kolene.

Larouci přestupuje do LFC

Liverpool dokončil přestup francouzského mládežnického reprezentanta Yassera Larouciho z Le Havru. Do dvou týdnů by se měl šestnáctiletý hráč zapojit do tréninku v Kirkby. O hráče měl eminentní zájem i Manchester United.

U23 postupuje v PL Cupu

Mladíci si v klání s vrstevníky z Huddersfieldu poradili nekompromisně 2:6 (2x Wilson, 2x Woodburn, Ojo, Virtue) a postupují do 16-finále Premier League Cupu. Sestava: Grabara, Alexander Arnold, Randall (Hart, 68), J Gomez, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue, Ojo (T. Gomes, 62), Alves (J. Williams, 55), Woodburn

Allan nepostoupil na MS

Mladík Allan, který kvůli problémům se získáním pracovního povolení v Anglii hraje za Herthu, se s brazilským výběrem do 20 let nepodívá na Mistrovství světa do 20 let, které se letos v květnu koná v Jižní Koreji. Allan odehrál v neúspěšné kvalifikaci 4 duely a Herthě Berlín chyběl téměř měsíc. 

The S*n nesmí na zápasy

Až do nedávna platilo, že i když zaměstnanci LFC nesměli poskytovat novinářům The S*n exkluzivní rozhovory, pracovnící tohto bulvarního plátku mohli na tiskové konference a zápasy. Tomu je teď konec. Vedení se po posledních článcích rozhodlo, že jim nebude poskytovat oprávnění pro tyto akce.

bannerpohyblivylfc 1