Bleskové zprávy

Teixeira a Ilori odišli hosťovať

Hneď dva mladé talenty Liverpoolu FC odišili na hosťovanie - Joao Carlos Teixeira do druholigového Brighotnu, ktorý vedie Sami Hyppiä a Tiago Ilori do francúzskeho Bordeaux. 

Markovič s číslem 50

Lazar Markovič bude oblékat dres s číslem 50.

Head to head liga

Liverpoolsky.net štartuje nový ročník Haed to head ligy. Kód je 1720684-519951. Liga štartuje od tretieho kola. Zápisné je 5.- eur (138.- Kč) , uzávierka prihlášok a zápisného do 29.8.2014. Prihláste sa cez kód do ligy a na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. potvrďte účasť. Následne vám zašleme číslo účtu na zaplatenie štartovného. 90% štartovného pôjde na odmeny pre hráčov.

Kelly prestupuje do Crystal Palace

Odchovanec Liverpoolu FC Martin Kelly prestupuje do Crystal Palace za sumu približne 2 milióny libier. "Chcel by som poďakovať všetkým v LFC za to, že mi počas 7 rokov plnili môj sen - hrať v jednom z najväčších klubov na svete. Teraz začínam novú kapitolu mojej futbalovej kariéry v Crystal Palace," povedal 24-ročný obranca.

Tipovačka 2014

Spustili jsme tipovací soutěž pro tuto sezónu. Najdete ji na adrese www.liverpoolsky.net/tipo2014 anebo přes menu - soutěže  - Tipovačka 2014. Pro tipovaní je nutno se zaregistrovat přímo na webu tipovačky.

fb